Hotel Martinské hole

100 % zábava na zjazdovke, 100 % služby v hoteli! Tak prečo tu ešte nie ste?

O hoteli

Tak ako požadujete maximálny komfort na zjazdovkách, tak pocítite rovnakú kvalitu aj pri pobyte v našom hoteli. Aby ste sa u nás cítili ešte komfortnejšie, vybudovali sme pre vás nové wellness centrum. Hotel Martinské hole predstavuje  nielen príjemné a útulné ubytovanie v izbách a apartmánoch s kapacitou 68 lôžok ale aj širokú ponuku doplnkových služieb. Čo oficiálne tabuľky neobsahujú je náš profesionálny a vyškolený personál, ktorý sa s úsmevom bude 24 hodín denne starať o to, aby ste sa u nás cítili príjemne, bude Vám neustále k dispozícii, aby Vám skutočne nič nechýbalo.
 
Ako už názov napovedá Hotel Martinské hole*** nájdete priamo v srdci lyžiarskeho strediska Martinské hole. Je jedno aký ste lyžiar - vyberie si každý. Čaká vás 6 vlekov a 7 zjazdoviek, každá s iným stupňom náročnosti. Ak neviete lyžovať, nevadí - priamo v areáli sú pripravení inštruktori lyžiarskej a snowboardovej školy. Ak budete potrebovať lyže, či snowboardy  môžete si požičať. Krásy Malej Fatry a Veľkej Fatry je možné obdivovať pri vysokohorských túrach  na bežkách, či skialpinizme.

preview
preview

Ako nás nájdete?

Idete do hôr tak vezmite snehové reťaze alebo pohon 4x4 a vo Vrútkach odbočte z cesty 1.triedy Žilina - Poprad Tatry na cestu, ktorá vás privedie priamo do areálu.

 

Keďže nám záleží na vašej bezpečnosti, v zime je prístupová cesta na Martinské hole jednosmerná. Nahor sa dostanete v čase od 06:00 do 12:00, ak potrebujete ísť opačným smerom tak nadol je cesta sprístupnená od 13:00 do 18:00. Zaparkovať môžete samozrejme bezplatne priamo pred Hotelom Martinské hole***. Želáme vám šťastnú cestu, tešíme sa na vás.

Ponúkame rodinné, firemné a spoločenské akcie šité na mieru

Hľadáte vhodné miesto pre realizáciu spoločenského, pracovného či rodinného charakteru? Doprajte si nezabudnuteľné chvíle strávené v prítomnosti vašich najbližších, kolegov  alebo v spoločnosti dobrej partie, obkolesení čerstvým vzduchom, prekrásnou prírodou a čarovným tichom.